Mahsulotlar

Eng arzon narx va barqaror sifat 1ML CBD bir martalik vape
V10: 1,0ML sig‘imli cbd bir martalik vap, barqaror sifat va oddiy buyum uchun eng yaxshi narx, siz faollikni nafas olishingiz mumkin va uni boshqarish uchun hech qanday tugma yo‘q.
Xususiyatlari
Eng arzon narx va barqaror sifat 1ML CBD bir martali ishlatiladigan vape
Quyidagi rasmda ko'rsatilgandek V10 uchun batafsil ma'lumot, u 1 ml bir martalik vape bo'lib, THC, HHC, D8, D9, D10 uchun moyni to'ldirishi mumkin, agar sizda bunga qiziqsangiz, Wetchat/whatsapp orqali men bilan bog'laning. : 15818383206



| Parametr | |
| Hajmi (U x G x Y) | 19,9 * 10 * 89,3 mm |
| Sof og'irlik | 21.1g |
| Ovoz balandligi | 1.0ml |
| Yog 'qabul qilish teshigi | 4 teshik, 1,6 mm teshik o'lchami (moslashtirilgan teshik o'lchami) |
| Imkoniyat | 350 mA / soat |
| Kartrijga qarshilik | Seramika bobin 1,3 ohm |
| Material | Zanglamaydigan po'latdan yasalgan PCGT |
| Zaryadlanmoqda | USBC zaryadlash |
| Xususiyat | 1. Nafas olish faollashtirilgan, Seramika isitish elementi 2. Ko'rinadigan oyna, shakl moslashtirilgan bo'lishi mumkin 3. Tez va oson ustki flling 4. Ikkita havo kanali texnologiyasi 5. Moslashtirish rangi, stiker/Pishirish tugatish 6. Pastki USBC zaryadlash |
| Paket | Har bir laganda 50 dona vape korpusi Qutiga qadoqlangan |
Issiq teglar: eng arzon narx va barqaror sifatli 1ml cbd bir martali ishlatiladigan vape, Xitoy eng arzon narx va barqaror sifatli 1ml cbd bir martalik ishlatiladigan vape yetkazib beruvchilar, zavod
Sizga ham yoqishi mumkin
So'rov yuborish
