Mahsulotlar

NV 2025 Yaxshi gt 10+ Manual / Avtomatik CBD / CBD / DACTURE Vape uchun
1. Tank: 1. 0 ml 2. Qarshilik: 1.3 ± {{{{} {{} {{} {} * 89,3 mm 6. Neft og'irligi: 21.4G 7
Xususiyatlari
AQShda issiq sotiladigan yuqori sifatli 1ml/2ml qayta zaryadlanuvchi bir martali ishlatiladigan vape qurilmasi CBD/ HHC moyi uchun
Agar siz qiziqsangiz va sinov uchun namuna olishni istasangiz, WhatsApp bilan bog‘laning:+86 13631638029
Aytgancha, biz shuningdek, cbd to'ldirish mashinasini loyihalashtiramiz va sotamiz, GT10 egiluvchan to'ldirish mashinasi juda mashhur va AQShda qayta sotib olish darajasi yuqori.




Biriktirilgan fayl
| Buyum | To'ldirish mashinasi parametri |
| Kirish kuchlanishi | 100 V |
| Kirish quvvat | 1500 W |
| In'ektsiya samaradorligi | Oldindan rulon uchun 800 ~ 1600 dona / soat 2000 dona |
| In'ektsiya tezligi | 9 daraja tezligi sozlanishi |
| Kema hajmi | 1200 ml |
| To'ldirish oralig'i | 0. 05ml - 9. 99ml |
| Aniqlik | + / -0. 01 ml |
| Injektor va idish harorati | 77 - 194 F |
| Operatsiya | Avtomatik to'ldirish / qo'lda to'ldirish |
| O'lcham | Platforma: 76 * 63 * 56CM Machine: 58 * 71 * 58 sm |
| Brutto vazni | 28+56 kg |
| Uchun kostyum | Yog ', suyuq, sharbat va hk |
| Ilova | Bir marta ishlatiladigan siljish qalam, podlar, shprits va boshqalar. |
2. Xususiyatlar
1. Ishlab chiqarishda yuqori to'ldirish samaradorligi.
2. Foydalanish, yuvish va tozalash juda oson.
3. Qalin suyuqlik uchun issiqlik funktsiyasi bilan.
4. Toʻldirish diapazoni: 0.05-9.99ml
5. To'ldirish tezligi: 800-1600 dona
3. Biz haqimizda
DongGuan Green Techne Technology Co., Ltd - bu professional uskunalar ishlab chiqaruvchisi, bizda turli xil elektron mahsulotlar va to'ldirish mashinasi ishlab chiqarishda 10 yildan ortiq tajribaga ega. Bizning barcha mahsulotlarimiz sifatli va jozibali narxlarda. Bizda yangi mahsulotlarni ishlab chiqish va mahsulot muammolarini hal qilish bo'yicha ilmiy-tadqiqot ilmiy-tadqiqot jamoalari bor. Bizning mahsulotimiz barcha mijozlarimizdan yaxshi obro'ga ega bo'ldi. Bizda 300 dan ortiq tajribali ishchilar bizning barcha mijozlarimizni o'z vaqtida bajarishimiz uchun qo'llab-quvvatlaydilar. Biz jamoamiz yaqin kelajakda katta va kuchliroq bo'lishiga ishondik. Bizga tashrif buyurish uchun butun dunyodan mijozlar xush kelibsiz.
4. FAQ
1-savol: Siz qaysi shahardasiz? Sizning fabrikangizga qanday kirishim mumkin? Siz savdo kompaniyangizmi yoki fabrikangizmi?
A1: Biz Dongdong, Guangdongdamiz. Shenzhendan bir soat va yarim haydash. Biz zavodmiz. Asosan suyuq to'ldirish mashinasi, aravalar, asboblar va tegishli mahsulot ishlab chiqarish
To'ldirish mashinasi uchun biz AQShda o'qitish va ta'mirlash bo'yicha mahalliy xizmatni taklif qilamiz.
2-savol: Yetkazib berish muddati qanday?
A2: Mashinani tugatish uchun odatda 15 kun, jo'natish uchun 10-12 kun
3-savol: Mashinamni qanday qilib o'rnatgan bo'lsa?
A3: Biz sizga qanday sozlash kerakligini, qolgan moyni, yuvinish va tozalashni ko'rsatadigan videolar bor.
Agar kerak bo'lsa, biz video qo'ng'iroq qilib, qanday sozlashni, qanday foydalanishni, tozalashni va muammolarni hal qilishni ko'rsatishimiz mumkin.
4-savol: Sizning kafolati nima?
A4: Bizda bir yillik kafolat va umrbod texnik yordam mavjud. Bizning xizmatimiz mashinaga texnik xizmat ko'rsatishni ham o'z ichiga oladi.
5-savol: Sizning to'lov muddati qanday?
A5: Mashina uchun jo'natishdan oldin 100% to'lov.
Biz asosan bir marta ishlatiladigan vaplarni loyihalashtiramiz va ishlab chiqaramiz hamda mijozlar uchun oem va odm buyurtmalarini tashkil qilamiz va mijozga yangi qurilmalar yoki mashinalarni ishlab chiqishda yordam beradigan o'z muhandisimiz bor. Agar sizda vapes uchun biron bir rejangiz bo'lsa yoki ishlab chiqarish liniyalarini o'rnatsangiz, biz bilan bog'laning, biz bunga erishish uchun sizni qo'llab-quvvatlaymiz.
Quyida o'zimizning shaxsiy qolipli bir martalik vaplarimiz bor, biz sizning dizayningizni turli xil mahorat bilan yasashimiz mumkin va siz deraza shaklini ham o'zgartirishingiz mumkin, agar xohlasangiz, biz siz uchun qadoqlashni ham qila olamiz, iltimos whatsApp bilan bog'laning{ {0}}

Hot Tags: co 2025 new gt10+ pre-rolls/bir martalik vape uchun qo'lda / avtomatik cbd/thc moy to'ldirish mashinasi, Xitoy co 2025 new gt10+ oldindan qo'lda / avtomatik cbd/thc moy to'ldirish mashinasi -rulonlar/bir martalik vape yetkazib beruvchilar, zavod, sigaret chekuvchilar uchun vape qalam, elektron vape qalamlari, nasha ekstrakti tilray, cbd moyli kartridjlar, pod tizimi lazzati, 4x pods
Issiq teglar: NV 2025 Yaxshi gt {10+ Muvofiqlik / avtomatik CBD / Avtomatik CBD / Thc neft to'ldirish mashinasi Bir marta ishlatiladigan varaqli etkazib beruvchilar, zavod
Sizga ham yoqishi mumkin
Ko'proq ma'lumot olish1ml 2ml isitiladigan suyuq kartrij to'ldiruvchisi CB...
Ko'proq ma'lumot olishAQSh 2024 Issiq sotiladigan nasha yog'ini isitish fu...
Ko'proq ma'lumot olishYog 'va distillat ishlab chiqaruvchilar uchun kartri...
Ko'proq ma'lumot olishGT10 isitish funktsiyasi bilan 1ml 2ml 5ml suyuq olm...
Ko'proq ma'lumot olishSizning biznesingiz uchun eng yaxshi tanlov Hhc Thc ...
Ko'proq ma'lumot olishAQShda issiq sotiladigan to'liq avtomatik CBD / THC ...
So'rov yuborish
