Mahsulotlar
GT10 issiq sotiladigan 510 kartridj / vape qalamini to'ldirish mashinasi
GT10 Flex yuqori aniqlikdagi qarshi mashinasi
Kirish kuchlanishi: 100 V
In'ektsiya samaradorligi: 1000 ~ 2000pcs / soat
Inyeksiya tezligi: 10 darajali tezlikni sozlanishi
Idish hajmi: 550 ml To‘ldirish oralig‘i: 0,01ml - 9,99ml
Aniqlik: +/-0,01ml
Quyidagilar uchun mos keladi: CBD moyi, e suyuqlik, THC moyi
Ilova: Ultrium, vape qurilmasi, podlar, shprits va boshqalar.
Xususiyatlari
GT10 issiq sotiladigan 510 kartridj / vape qalamini to'ldirish mashinasi
Batafsil ma'lumot uchun, iltimos, murojaat qilingWhatsApp: +86 15986647278
Mashina ko'rsatma

Mashinaning isitish qismi

Yog 'to'ldirish namoyishi







Biriktirilgan fayl
| Element | To'ldirish mashinasi parametri |
| Kirish kuchlanishi | 100 V |
| Kirish quvvati | 200 W |
| Inyeksiya samaradorligi | 800 ~ 2000 dona / soat |
| In'ektsiya tezligi | 10 darajali tezlikni sozlash |
| Kema hajmi | 550 ml |
| To'ldirish diapazoni | 0.5ml - 10ml |
| Aniqlik | +/-0,01 ml |
| Injektor va idish harorati | 77 - 194 F |
| Injektor moduli | Olib olinadigan va almashtirilishi mumkin |
| Operatsiya | Yarim avtomatik |
| Hajmi | 44 sm (L) * 44 sm (Y) * 28 sm (Vt) |
| Sof og'irlik | 22,5 kg |
| uchun kostyum | Yog ', suyuqlik, sharbat va boshqalar |
| Ilova | Bir martali ishlatiladigan vape qalam, podlar, shprits va boshqalar. |
Amaliy mahsulot
|
510 kartridjlar |
CBD bir martali ishlatiladigan vape |
2in1 vape qurilmasi |
Biz haqimizda
2010 yilda tashkil etilgan Dongguan Green Time Technology Co., Ltd professional mashina ishlab chiqaruvchisi. Bizning to'ldirish mashinasi jamoasi boy tajribaga ega muhandislardan iborat. Biz mukammal qobiliyat va kuchli izlanishlar, to'ldirish mashinasini doimiy ravishda takomillashtirish va innovatsiya qilish bizga mijozlarning qoniqishini kafolatlashga imkon beradi.



3. Biz haqimizda
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd professional apparat mahsulotlari ishlab chiqaruvchisi bo'lib, biz turli xil elektron mahsulotlar va plomba mashinalarini ishlab chiqarishda 10 yildan ortiq tajribaga egamiz. Barcha mahsulotlarimiz sifatli va jozibador narxlarda. Bizda yangi mahsulotlarni ishlab chiqish va mahsulot muammolarini hal qilish uchun ajoyib Ar-ge guruhi mavjud. Mahsulotimiz barcha mijozlarimiz tomonidan yaxshi obro'ga ega bo'ldi. Mijozlarning barcha buyurtmalarini o'z vaqtida bajarish uchun bizni qo'llab-quvvatlaydigan ishlab chiqarish guruhida 300 dan ortiq tajribali ishchilar mavjud. Biz yaqin kelajakda jamoamiz yanada katta va kuchli bo'lishiga ishongandik. Bizga tashrif buyurish uchun butun dunyo bo'ylab mijozlarni xush kelibsiz.
4. Tez-tez so'raladigan savollar
1-savol: Siz qaysi shahardasiz? zavodingizga qanday borishim mumkin? Siz savdo shirkati yoki zavodmisiz?
A1: Biz Guangdong, Dongguan shahridamiz. Shenzhendan bir yarim soatlik mashinada. Biz zavodmiz. Asosan suyuqlik to'ldirish mashinasi, aravalar, qurilmalar va tegishli mahsulotlarni ishlab chiqarish. To'ldirish mashinasi uchun biz AQShda o'qitish va ta'mirlash bo'yicha mahalliy xizmatni taklif qilamiz.
2-savol: Nima uchun sizning narxlaringiz boshqalardan yuqori?
A2: Biz biznesimizda sifatli mashinalarni taklif qilamiz. Tashrifga xush kelibsiz, farqni ko'rasiz.
3-savol: Sizning yetkazib berish vaqtingiz qancha?
A3: Mashinani tugatish uchun odatda 15 kun, jo'natish uchun 10-12 kun
4-savol: Mening mashinalarim kelganda qanday o'rnatiladi?
A4: Mashinalarni o'rnatish va xodimlaringizga mashinalarni qanday ishlatishni o'rgatish uchun zavodingizga boramiz.
5-savol: Sizning kafolatingiz nima?
A5: Bizda bir yillik kafolat va umrbod texnik yordam mavjud. Bizning xizmatimiz mashinaga texnik xizmat ko'rsatishni ham o'z ichiga oladi.
6-savol: Sizning to'lov muddati qanday?
A6: 30% T / T oldindan to'lov sifatida, balans jo'natishdan oldin to'lanishi kerak.
Issiq teglar: gt10 issiq sotiladigan 510 kartridj / vape qalamini to'ldirish mashinasi, Xitoy gt10 issiq sotiladigan 510 kartridj / vape qalamini to'ldirish mashinasi etkazib beruvchilari, zavod
Sizga ham yoqishi mumkin
Ko'proq ma'lumot olishUch xil shtammli moyni to'ldirish mashinasi
Ko'proq ma'lumot olish2024Factory to'g'ridan-to'g'ri sotish - Uch xil shta...
Ko'proq ma'lumot olishIsitish funktsiyasi bilan GT10 nasha yog'ini to'ldir...
Ko'proq ma'lumot olishKALİFORNIYA Issiq sotiladigan yarim avtomatik CBD 51...
Ko'proq ma'lumot olish202Factory to'g'ridan-to'g'ri sotish - uch xil shtam...
Ko'proq ma'lumot olishGT10 yuqori aniqlikdagi 510 kartridj / vape qalamini...
So'rov yuborish







