Mahsulotlar
Kichik biznes uchun GT 10+ CBD / distillat uchun ishlatiladigan {{0} {{0} {{0} {{0} CBD / distillate
GT{0}} Qo'lda/Avtomatik moy to'ldirish mashinasiKirish kuchlanishi: 110V/220Vinjeksiyon samaradorligi: bir martalik vape to'ldirish uchun 800~1600 dona/soat 2000 dona oldindan rulon bilan to'ldirishInjection tezligi: 9 darajali tezlikni sozlanishi Idish hajmi: 0 ml0 0 0 ml. ml - 9.99mlAniqlik: +/-0.01mlToʻgʻri keladi: CBD moyi, elektron suyuqlik, THC moyiIlova: kartrij, vape qurilmasi, oldindan rulolar, podlar, shprits va boshqalar.
Xususiyatlari
Kichik biznes uchun GT 10+ CBD / distillat uchun ishlatiladigan {{0} {{0} {{0} {{0} CBD / distillate
Bizning GT10 to'ldirish mashinamiz AQSh va Yevropada yaxshi sotiladi, uni ishlatish, yuvish va tozalash juda oson, to'ldirish diapazoni 0.05-9.99ml, siz to'ldirishingiz mumkin 800-1600 soatiga dona. Bu sizga moyni to'ldirish narxini tejashga yordam beradi.Agar siz GT10 to'ldirish mashinasi haqida ko'proq ma'lumotni bilmoqchi bo'lsangiz, iltimos, WhatsApp-ga murojaat qiling: +86 15986647278 bilan bog'laning, biz sizga barcha qadamlarni ko'rsatish uchun video qo'ng'iroq qilishimiz mumkin.




Biriktirilgan fayl
| Buyum | To'ldirish mashinasi parametr |
| Kirish kuchlanishi | 100 V |
| Kirish quvvat | 1500 W |
| In'ektsiya samaradorligi | 800 ~ 1600pc / h 2000pc / soat oldindan rulon uchun |
| In'ektsiya tezligi | 9 daraja tezligi sozlanishi |
| Kema hajmi | 1200 ml |
| To'ldirish diapazoni | 0.05ml - 9.99ml |
| Aniqlik | +/-0,01 ml |
| Injektor va idish harorati | 77 - 194 F |
| Operatsiya | Avtomatik to'ldirish / qo'lda to'ldirish |
| Hajmi | Platforma: 76 * 63 * 56CM Machine: 58 * 71 * 58 sm |
| Brutto vazni | 28KG / 28+56 KG |
| Uchun kostyum | Yog ', suyuqlik, sharbat va boshqalar |
| Ariza | Bir martali ishlatiladigan vape qalam, podlar, shprits va boshqalar. |
2. Xususiyatlari
1. Ishlab chiqarishda yuqori darajada to'ldirish samaradorligi.
2. Foydalanish, yuvish va tozalash juda oson.
3. Qalin suyuqlik uchun issiqlik funktsiyasi bilan.
4. To'ldirish oralig'i: 0. 05-9. 99ml
5. To'ldirish tezligi: 800-1600 dona
3. Biz haqimizda
DongGuan Green Techne Technology Co., Ltd - bu professional uskunalar ishlab chiqaruvchisi, bizda turli xil elektron mahsulotlar va to'ldirish mashinasi ishlab chiqarishda 10 yildan ortiq tajribaga ega. Bizning barcha mahsulotlarimiz sifatli va jozibali narxlarda. Bizda yangi mahsulotlarni ishlab chiqish va mahsulot muammolarini hal qilish bo'yicha ilmiy-tadqiqot ilmiy-tadqiqot jamoalari bor. Bizning mahsulotimiz barcha mijozlarimizdan yaxshi obro'ga ega bo'ldi. Bizda 300 dan ortiq tajribali ishchilar bizning barcha mijozlarimizni o'z vaqtida bajarishimiz uchun qo'llab-quvvatlaydilar. Biz jamoamiz yaqin kelajakda katta va kuchliroq bo'lishiga ishondik. Bizga tashrif buyurish uchun butun dunyodan mijozlar xush kelibsiz.
4. Tez-tez so'raladigan savollar
1-savol: Siz qaysi shahardasiz? Sizning fabrikangizga qanday kirishim mumkin? Siz savdo kompaniyangizmi yoki fabrikangizmi?
A1: Biz Guangdong, Dongguan shahridamiz. Shenzhendan bir yarim soatlik mashinada. Biz zavodmiz. Asosan suyuqlik to'ldirish mashinasi, aravalar, qurilmalar va tegishli mahsulotlarni ishlab chiqarish
To'ldirish mashinasi uchun biz AQShda o'qitish va ta'mirlash bo'yicha mahalliy xizmatni taklif qilamiz.
2-savol: Sizning yetkazib berish vaqtingiz qancha?
A2: Mashinani tugatish uchun odatda 15 kun, jo'natish uchun 10-12 kun
3-savol: Mashinamni qanday qilib o'rnatgan bo'lsa?
A3: Qanday qilib sozlash, qanday foydalanish, qolgan yog'ni yig'ish, yuvish va tozalashni ko'rsatadigan videolarimiz bor.
Agar kerak bo'lsa, biz muammolarni qanday sozlash, tozalash, tozalash va hal qilish uchun video qo'ng'iroq qilishimiz mumkin.
4-savol: Sizning kafolati nima?
A4: Bizda bir yillik kafolat va hayot uzoq texnik yordami bor. Bizning xizmatimiz, shu jumladan mashinani qo'llab-quvvatlash.
5-savol: Sizning to'lov muddati qanday?
A5: Mashina uchun jo'natishdan oldin 100% to'lov.
Biz asosan mijozlar uchun foydalaniladigan va ODM buyurtmani ishlab chiqamiz va ishlab chiqaramiz. Agar sizda Ta'flar yoki ishlab chiqarish liniyalari uchun biron bir rejangiz bo'lsa, iltimos biz bilan bog'laning, biz sizga erishishingizni qo'llab-quvvatlaymiz.
Quyida o'zimizning shaxsiy qolipli bir martalik vaplarimiz bor, biz sizning dizayningizni turli xil mahorat bilan yasashimiz mumkin va siz deraza shaklini ham o'zgartirishingiz mumkin, agar xohlasangiz, biz siz uchun qadoqlashni ham qila olamiz, iltimos whatsApp bilan bog'laning{ {0}}











Issiq teglar: kichik biznes uchun gt10+ aravalar/ cbd/thc/distillat uchun bir martalik vape qalin moy to'ldirish mashinasi, Xitoy kichik biznes uchun gt10+ aravalar/ cbd/thc/distillat yetkazib beruvchilar uchun bir martalik vape qalin moy to'ldirish mashinasi, zavod
Sizga ham yoqishi mumkin
Ko'proq ma'lumot olishAvtomatik to'ldirish va yopish mashinasi
Ko'proq ma'lumot olishXitoy 510 bir martali ishlatiladigan kartrij 1ml isi...
Ko'proq ma'lumot olishYuqori aniqlikdagi GT33 avtomatik CBD/THC/HHC olmos ...
Ko'proq ma'lumot olishYashil vaqt Yuqori sifatli Tez Tez Avtomatik CBD / T...
Ko'proq ma'lumot olishGreentime 1ml 2ml ipli olmos sousi yog'i Avtomatik k...
Ko'proq ma'lumot olish0.5Ml 1Ml 2ml bir martali ishlatiladigan podalar yuq...
So'rov yuborish




